D-Link DGS-3130-30S (UA)
Залишити відгук
Код товару: 155720
Є на складі
D-Link DGS-3130-30S (UA)
D-Link DGS-3130-30S (UA)
D-Link DGS-3130-30S (UA)
D-Link
D-Link
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Тип: контрольований рівень 3
Форм -фактор: у стійці
Кількість портів: 32
Порти: SFP+, USB, Gigabit Ethernet, 10gigabit Ethernet
Передача даних: Оптичний кабель, 100Base-TX
Метод передачі: зберігання та похід (зберігання та передача)
Дистанційне управління: керовано
Кількість портів 1000FX: 24xsfp, 4xsfp+
Кількість портів 1000TX: 2x10/100/1000/10000tx
Автомобіль MDI/MDIX: так
Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3z (волокна -флаверський кабель), IEEE 802.3x (повне -діапазон зв'язку), IEEE 802.3ae (волокна 10 Гбіт/с), IEEE 802.1W (Rapid STP), IEEE 801s (множина STP) , IEEE 802.3 10Base -T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3U 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3AB 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE802.1d (STP), IEEE 802.3AD (агрегація каналів)
QoS (пріоритет даних): графік черг
Віртуальні мережі: VLAN на основі порту/MAC -адреси/протоколу, ISM VLAN, GVRP, Voice Vlan, Double VLAN, 802.1V протоколу VLAN, Асиметричний VLAN, VLAN TRANSLATION, Private Vlan
IPv6: ICMPV6
Сертифікація: CCC, CE, IC, FCC, VCCI, RCM, BSMI
Робоча температура: від 0? до 50? С.
Діапазон вологи (робота): від 10% до 90% без конденсату
Споживання електроенергії (максимум): 82,4 Вт
Ширина: 440 мм
Глибина: 250 мм
Висота: 44 мм
Вага: 3,2 кг
Корпус: металевий
Здатність комунікації: 168 ГБ/с
Буфер пакетів: 2 Мб
Рамка Jumbo: 9216 байт
Країна виробництва: Китай
Часті питання про Комутатори і свичи
🏆 Які Комутатори і свичи найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Комутатори і свичи. Скільки коштують Комутатори і свичи?
💻 Де купити Комутатори і свичи у Львові?
🔥 Комутатори і свичи які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Кількість портів: 5; Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт / с); Ширина: 457 мм; Висота: 836 мм; Глибина: 228 мм; Вага: 0.2 кг; Країна виробництва: Китай;...
Кількість портів: 5; Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт / с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт / с); Ширина: 720 мм; Висота: 900 мм; Глибина: 230 мм; Вага: 0.2 кг;...
Кількість портів: 8; Ширина: 665 мм; Глибина: 230 мм; Висота: 1270 мм; Вага: 0.2 кг; Комутаційна здатність 16 Гбіт / с; Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 11.9 Mpps; Країна...
Переглянуті товари
Тип роз'єму: USB Type-C; Тип: конденсаторний; Спрямованість: односпрямований кардіоїд; Чутливість мікрофона: -30dB; Частотний діапазон мікрофона: 10 – 10 000 Гц; Опір: 2200 Ом;...
Тип: настінний монтаж / Функції: нахил / Діагональ екрану: 19 ", 21", 22 ", 23", 24 ", 25", 26 ", 27", 28 ", 29", 30 ", 32", 34 " , 37 ", 39", 40 ", 42", 43 " / Стандарт кріплення: VESA 100х100, VESA 100х200, VESA 200х200 / ...
Топ продажів
Уточнити наявність
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 4 ядра; Кількість потоків: 8; Базова тактова частота: 3.7 GHz; Максимальна частота тактова процесора: 4.2 GHz;...
Тип: занурювальний; Потужність: 700 Вт; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: насадка-блендер; Кількість швидкостей: 1; Матеріал ніжки блендера: метал;...