Блок живлення Cougar GLE 1200 (31GF120001P01) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 367138
Уточнити наявність
Cougar
Cougar
Бренд: Cougar; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 1200; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 1200; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 100; -12V: 0,3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX
Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100
Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 1200
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 100
-12V: 0,3
+5Vsb: 3
Кількість роз'ємів підключення до материнської плати 24pin: 1
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Кількість 16pin для відеокарти (12VHPWR, 12V-2x6): 1
Кількість 6+2pin, 8pin для відеокарти: 6
Кількість Molex: 4
Кількість SATA: 12
Захист від перевантаження по потужності (OPP): є
Захист від перегріву (OTP): є
Захист від перенапруги (OVP): є
Захист від перевантаження по струму (OCP): є
Захист від короткого замикання (SCP): є
Захист від зниженого напруги (UVP): є
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS Gold
ККД (%): 91
Стандарт ATX12V: 3.1
Топологія: LLC, DC-DC, Tri-Sense
Модульність: модульний
Розмір вентилятора, мм: 135
Проводи в обплетці: є
Розміри, мм: 150x150x86
Колір: чорний
Примітки: вентилятор з гідродинамічним підшипником
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: конденсаторний; Призначення: для комп'ютерів, для конференцій; Чутливість: -38 дБ; Підключення: 3.5 мм mini-jack; Діапазон частот: 50 - 10000 Гц; Опір: 2200 Ом; Живлення: 5 В, 120...