Блок живлення Chieftec RETAIL Photon CTG-750C-RGB
Залишити відгук
Код товару: 106783
Уточнити наявність
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 24+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Тип: для ПК
Призначення: ігри/видобуток
Сила: 750 Вт
Форм -фактор: ATX /2.3
Тип PFC: Активний
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентилятора: 120 мм
Ефективність: 85 %
Коригування швидкості вентилятора: є
Вхідна напруга: 230 В
Частота: 50 Гц
Максимальне навантаження: +5VSB - 3.0a; +5В - 22а; +3,3 В - 22а; -12v - 0,3a; +12v1 - 30a; +12v2 - 30a
Комбіноване навантаження: 12V1 & +12V2 - 675 Вт; +3.3VDC &+5VDC - 130 Вт
Потужність MB/CPU: 24+8 PIN
Кількість роз'ємів додає. Їжа для відеокартів: 4 /x6+2 pi
З'єднувачі для підключення периферійних / FDD / SATA: 1 /+5 В світлодіод RGB; 6 /Сата; 2 /FDD; 4 /периферійні
Сертифікати: 85+
Розміри (VHSHHHG): 86x150x140 мм
Довжина кабелю: 0,55 м
Підсвічування: Є 17 -кратний динамінський збройний режим
Вага: 2,15 кг
Гарантія: 24 місяці
Ширина: 100 мм
Висота: 190 мм
Довжина: 250 мм
Вага: 2,43 кг
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...