Блок живлення Chieftec GPX-850FC, ATX, APFC, 12cm fan, Gold, modular (UA)
Залишити відгук
Код товару: 202478
Уточнити наявність
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Форм-фактор: ATX; Потужність: 850 Вт; + 5V: 20А; + 3.3V: 20А; + 12V1: 70.5А; + 5Vsb: 2.5А; -12V: 0.3А; 4 + 4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає; 8-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Сертифікат по ККД 80PLUS Gold - Повністю модульне управління кабелями - Мостовий LLC-перетворювач з технологією DC-DC - Низький рівень шуму від пульсацій по напрузі і відмінна регулювання напруги За допомогою серії PowerUp від Chieftronic визнана якість і висока продуктивність серії PowerPlay робляться доступними для широкого кола геймерів. Завдяки мостовому LLC-перетворювача з технологією DC-DC, серія гарантує неймовірно низький рівень шуму від пульсацій по напрузі і відмінну регулювання напруги. Завдяки дизайну, що гарантує високу щільність потужності, ця серія гарантує потужність аж до 850W незважаючи на невеликий форм-фактор, загальною довжиною всього 14 см, і ККД 80PLUS Gold. Компактний розмір іповністю модульне управління кабелями дозволить Вам використовувати серію PowerUp як для невеликих систем, де є потреба у маленький блок живлення, так і для дуже великих систем завдяки довгим чорним плоским кабелях.
Форм-фактор: ATX
Потужність : 850 Вт
+ 5V: 20А
+ 3.3V: 20А
+ 12V1: 70.5А
+ 5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4 + 4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6 + 2pin: 6
PCI-E 8pin: немає
SATA: 9
Molex: 3
Floppy: 1
ККД: 90%
PFC (Power Factor Correction): активний
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Gold
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: 2.4 кг
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм -фактор: ATX
Сила: 850 Вт
+5V: 20A
+3,3 В: 20а
+12v1: 70,5а
+5VSB: 2,5А
-12V: 0,3А
4+4 -контактний процесор: 2
4-контактний процесор: Ні
8-контактний процесор: Ні
PCI-E 6PIN: Ні
PCI-E 6+2PIN: 6
PCI-E 8PIN: Ні
Сата: 9
Молекс: 3
Дискета: 1
Ефективність: 90%
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Модульне з'єднання: Так
Охолодження: 1х120 мм
Розміри: 150x140x86 мм
Вага: 2,4 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...