Блок живлення Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 222721
Є на складі
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA) Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA) Тип БП для майнінгу, для комп'ютерів Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.3 Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA) Потужність 1050 Вт Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA) Модульне підключення кабелів Full Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) (UA) Модуль PFC активний
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: для Майнінг, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 1050 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 2x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 6; Підключення відеокарти: 6x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для видобутку для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 1050 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 6x6+2 PIN
Роз'єми SATA: 12
Кількість периферійних роз'ємів: 4
Вихід Surrent +5V: 22a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
OutputCurrent +12v1: 87.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х140 мм
Розміри, мм: 160 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...