Блок живлення Chieftec 1000W BDF-1000C PROTON 80+ Bronze BOX (BDF-1000C) EU
Залишити відгук
Код товару: 74254
Є на складі
Блок живлення Chieftec 1000W BDF-1000C PROTON 80+ Bronze BOX (BDF-1000C) EU Chieftec 1000W BDF-1000C PROTON 80+ Bronze BOX (BDF-1000C) EU Максимальна потужність, w  1000 <==> стандарт Chieftec 1000W BDF-1000C PROTON 80+ Bronze BOX (BDF-1000C) EU з'єднувачі  TSP 4 + 4 (8) Контакт - 2 одиниці;. PCI -e 2,0 6 + 2 (8) Контакт - 6 шт.; Molex 4 -pin - 3 одиниці;. SATA - 9 PCS;. EPS12V 20 + 4 (24) Контакт - 1 p;. FDD - 1 ПК. ==> Модульна Chieftec 1000W BDF-1000C PROTON 80+ Bronze BOX (BDF-1000C) EU Діаметр вентилятора  140 мм
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Максимальна потужність, Вт 1000; Стандартний: ATX; Ефективність: 85% при 230 В і 20-100% навантаження .; Сертифікат: 80 PLUS Bronze; PFC: активний; Модульне: Повністю модульна; Діаметр вентилятора: 140 мм; Висота: 87 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Стандартний: ATX
Ефективність: 85% при 230 В і 20-100% навантаження.
Сертифікат: 80 PLUS Bronze
PFC: активний
Модульне: Повністю модульна
Діаметр вентилятора: 140 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 160 мм
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт: ATX
Сертифікат: 80 плюс бронза
PFC: Активний
Модуль: Повністю модульний
Діаметр вентилятора: 140 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 160 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...