Акустична система Canyon OnMove 12 Mint (CNE-CBTSP12MT) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 355273
Є на складі
CANYON
CANYON
; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна частота відтворення: 20 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси: Bluetooth
Детальніше про товар
692
Ремонт
Основні
Формат 1.0
Тип Портативні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Підключення: бездротове
Установка: підвісна
Кількість каналів: 1.0
Мінімальний вхідний опір: 4 Ом
Кількість смуг: 1
Максимальний вхідний опір: 12 Ом
Мінімальна частота відтворення: 20 Гц
Інтерфейси: Bluetooth
Роз'єми: USB-C
Тип акустичних колонок: оточуючого звучання
Чутливість: 65 дБ
Потужність колонок, Вт: 5
Оснащення: Режим гарнітури, бризгозахищеність
Живлення: акумулятор
Матеріал корпусу: пластик, тканина
Вид: Портативна акустична система; Частотний діапазон: 110 - 20000; Потужність: 4.2 Вт; Додатково: Захист IP67; Технологія JBL Pro Sound; Вбудована петля для зручного перенесення;...
Тип: портативні колонки; Підключення: провідне, бездротове; Установка: підлогова; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Кількість смуг: 1; Час роботи: 16 год; Діаметр динаміків: 46 мм; Діаметр динаміків сабвуфера: -; Діаметр динаміків сателітів: -; Розміри: 76 х 95 x 76 мм; Розміри сабвуфера: -;...
Тип: портативна акустична система; Діапазон частот: 110 - 20 000; Сила: 4.2 Вт; Крім того: захист IP67; JBL Pro Sound Technology; Побудований -в петлі для зручного перенесення; Бездротові...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 4 Ом; Мінімальна...
; Підключення: дротове, бездротове; Встановлення: підлогове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 3 Ом;...