Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359129
Є на складі
Блок живлення Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) (UA) Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) (UA) Azza 750W PSAZ-750G(ATX 3.1) (PSAZ-750G(ATX 3.1)) (UA)
AZZA
AZZA
; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 4pin , 4+4pin; Підключення відеокарти: 1x12pin , 5x6+2 pin; Кількість роз’ємів додаткового живлення для відеокарт: 5; Кількість роз’ємів SATA: 6; Кількість роз’ємів Peripheral: 2; Тип охолодження: вентилятор; Захист від: OTP (захист від перегріву) , OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) , OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі) , SCP (захист від...
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 4pin, 4+4pin
Підключення відеокарти: 1x12pin, 5x6+2 pin
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 5
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 2
Тип охолодження: вентилятор
Розміри, мм: 140 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...