Ноутбук ASUS Vivobook 16 Ryzen 7-7730U/16GB/512/Win11 (M1605YA-MB160W)
Залишити відгук
Код товару: 361471
Є на складі
Asus
Asus
Процесор: AMD Ryzen™ 7 7730U (8 ядер, 16 потоків, 2,00–4,50 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Asus VivoBook
Є на складі
Діагональ екрану: 16.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 6-ядерний, Intel Core i3-1315U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Тип ноутбука: Для роботи та навчання; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60Hz;...
Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: покриття антивідблиску; Тип матриці: IPS; Процесор: AMD Ryzen 5 7430U; Кількість ядер процесора: 6;...
Тип ноутбука: Для роботи та навчання, Бізнес; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення...
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор AMD Ryzen 7
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта AMD Radeon
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: AMD Ryzen™ 7 7730U (8 ядер, 16 потоків, 2,00–4,50 ГГц, кеш 20 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц)
Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 1/0
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: AMD Radeon™
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофона
Веб-камера: HD
Підключення: Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип акумулятора: Літій-іонний
Ємність акумулятора: 42 Вт·год
Колір: чорний
Сканер відбитків пальців: Так
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Корпус і збірка: Армійський стандарт MIL-STD-810H
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 19 В; 2,37 А; 45 Вт
Висота: 19,9 мм
Ширина: 359 мм
Глибина: 249 мм
Вага: 1,88 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Призначення продукту: NPU - Апаратна підтримка ІІ; Універсальний; Процесор: Intel® Core 3 100U (6 ядер, 8 потоків, 1,20-4,70 ГГц, 10 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (DDR5, 5200 МГц); M.2 PCIe SSD: 512...