Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP011 (90NB16K1-M000B0) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 363281
Уточнити наявність
Asus
Asus
Ремонт
Інші Ноутбуки серії ASUS V16
Новинка
Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрану: антиблікове покриття; Процесор: Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 Ггц); Кількість ядер процесора: 10; Тип...
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 10
Процесор Intel Core
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5060
Об'єм пам'яті відеокарти 8 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Лінійка: V16 V3607VM
Конструкція: Класичний
Операційна система: DOS
Діагональ, дюймів: 16
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1200
Сенсорний: ні
HDR: ні
Частота оновлення, Гц: 144
Додаткові дані про дисплей: антивідблискове покриття, 45% NTSC
Модель процесора: Intel Core 7 240H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,5
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 5,2
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 1,8
Максимальна частота енергоефективних ядер, ГГц: 4,0
Кількість продуктивних ядер процесора: 6
Кількість енергоефективних ядер процесора: 4
Тепловиділення (CPU TDP): 35-45
Чіпсет: Intel SoC
Тип пам'яті відеокарти: GDDR7
Тип оперативної пам'яті: DDR5
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 1000
USB Type-C (USB 3.2 Gen 1): 1
USB Type-C (DisplayPort Alt Mode): є
USB 3.2 Gen 1 Type-A: 2
HDMI 2.1: є
Зовнішні порти: комбінований роз'єм для навушників/мікрофона
Оптичний привод: немає
Картридер: немає
Мережева карта (Ethernet): немає
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6/6E)
Bluetooth: 5.3
WEB-камера: є
Шторка для WEB-камери: є
Підсвічування клавіатури: атури
Пасивна система охолодження: немає
Сканер відбитка пальця: немає
Клавіатура з цифровим блоком: є
Клавіша Copilot: є
Маса, кг: 2
Розмір, мм: 357x251x22
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Захищений ноутбук: MIL-STD-810H
Ємність, Вт·год: 63
Зарядка по USB Type-C: є
Потужність блоку живлення, Вт: 150
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 6-ядерний, AMD Ryzen 5 5600H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX30 : Windows 11...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...