Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/1TB+512/Win11 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165W)
Залишити відгук
Код товару: 367472
Уточнити наявність
Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/1TB+512/Win11 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165W) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/1TB+512/Win11 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165W) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/1TB+512/Win11 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165W) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/1TB+512/Win11 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165W) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/1TB+512/Win11 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165W) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/1TB+512/Win11 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165W)
Asus
Asus
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20-4,80 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; 1000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Частота оновлення екрану: 144 Гц
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Asus TUF Gaming
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce
Об'єм пам'яті відеокарти 6 Гб
Тип накопичувача SSD
Об'єм накопичувача 1 Тб - 2 Тб
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20-4,80 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц)
Максимальний обсяг підтримуваної оперативної пам'яті: 64 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; 1000 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Частота оновлення екрану: 144 Гц
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 4050; Intel Iris Xe Graphics
Потужність відеокарти (TGP): 115 Вт
Максимальна потужність відеокарти (TGP): 140 Вт
Пам'ять відеокарти: 6 ГБ GDDR6
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: HD
Підключення: LAN 1 Гбіт/с; Wi-Fi 6; Bluetooth 5.3
Тип батареї: Літій-іонна
Основний колір: Сірий
Сканер відбитків пальців: Ні
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Багатоколірний
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Включене програмне забезпечення: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 20 В; 12 А; 240 Вт
Висота: 26,7 мм
Ширина: 354 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 2,20 кг
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i5-13450HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050,...
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ;...
Часті питання про Ноутбуки
💲 Ціни на Ноутбуки. Скільки коштують Ноутбуки?
💻 Де купити Ноутбуки у Львові?
🔥 Ноутбуки які моделі найдоступніші?
Блог
Конкретні кроки можуть відрізнятися залежно від версії операційної системи.
Також вас можуть зацікавити