Блок живлення ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 271691
Є на складі
Блок живлення ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Тип БП модульні, для комп'ютерів ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Стандарт БП ATX 12V v3.0 ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Потужність 750 Вт ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Модульне підключення кабелів Full ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Модуль PFC активний ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Підключення процесора 2x4+4pin ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 4 ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Підключення відеокарти 3x6+2 pin, 1x16 pin ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) (UA) Кількість роз'ємів SATA 5
Asus
Asus
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v3.0; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 3x6+2 pin, 1x16 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Введіть ВР: Модульні, для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V V3.0
Сила: 750 Вт
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 3x6+2 PIN, 1x16 PIN
Сата: 5
Вихід Surrent +5V: 25a
Вихід Surrent +3,3 В: 25а
OutputCurrent +12v1: 62a
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х135 мм
Розміри, мм: 150 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...