Блендер Ardesto HBG-800BDWHCH (UA)
Код товару: 317184
Є на складі
- Розділ: Блендери
- Дивитися інші: Блендери Ardesto
- Гарантія на товар: 12 місяців
Тип: занурювальний; Потужність: 800 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі: міксер, насадка-блендер, ніж для подрібнення; Додаткові ємності: мірна склянка, чоппер; Кількість швидкостей: 2; Матеріал ніжки блендера: метал; Функції: турборежим, колка льоду
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
NINJA BN750EU
TEFAL BLENDFORCE BL420131
Braun MQ 9135 XI
Electrolux E3TB1-4GG
TEFAL BLENDFORCE GLASS TRIPLAX SP BL435831
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Esperanza Pepper Grinder EKP001W (UA)
Esperanza EKP 001 K (UA)
Esperanza EKP 002 (UA)
Rotex RTB410-W (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: занурювальний; Потужність: 250 Вт; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: насадка-блендер; Кількість швидкостей: 1; Матеріал ніжки блендера: пластик;...
Тип: фітнес-блендер; Потужність: 30 Вт; Місткість мірної склянки: 0.3 мл; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 300 мл; Насадки та ножі: ніж для...
Тип: занурювальний; Потужність: 1500 Вт; Місткість мірної склянки: 0.8 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 600 мл; Насадки та ножі:...
Тип: занурювальний; Потужність: 1500 Вт; Місткість мірної склянки: 0.8 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1500 мл; Насадки та ножі: міксер,...
Тип: стаціонарний; Потужність: 1400 Вт; Місткість мірної склянки: 1.75 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1750 мл; Насадки та ножі: ніж для...
Тип: стаціонарний; Потужність: 1000 Вт; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1500 мл; Насадки та ножі: ніж для подрібнення; Додаткові ємності:...
Тип: занурювальний; Потужність: 500 Вт; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: насадка-блендер; Кількість швидкостей: 2; Матеріал ніжки блендера: пластик;...
Тип: занурювальний; Потужність: 600 Вт; Місткість мірної склянки: 0.7 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі: ніж для...
Тип: занурювальний; Потужність: 1500 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1250 мл; Насадки та ножі: терка,...
Тип: занурювальний; Потужність: 800 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: насадка-блендер; Додаткові ємності: мірна...
Переглянуті товари
Топ продажів
Діаметр: 28 см; Матеріал кришки: загартоване скло; Матеріал ручки: бакеліт; Колір чорний;
Сумісність із брендом: Google; Сумісність: Google Pixel Buds Pro; Особливості: чохол; Колір: синій;
Тип пристрою: монітор; Призначення: для ігор; Діагональ екрану: 27"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна...