Блендер Ardesto HBG-1000BCHP (UA)
Код товару: 326015
Є на складі
- Розділ: Блендери
- Дивитися інші: Блендери Ardesto
- Гарантія на товар: 12 місяців
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі: насадка-блендер, ніж для подрібнення, насадка для пюре; Додаткові ємності: мірна склянка, чоппер; Кількість швидкостей: 2; Матеріал ніжки блендера: метал; Функції: турборежим, колка льоду
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
NINJA BN750EU
TEFAL BLENDFORCE BL420131
Braun MQ 9135 XI
Electrolux E3TB1-4GG
TEFAL BLENDFORCE GLASS TRIPLAX SP BL435831
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Esperanza EKP 001 K (UA)
Esperanza Pepper Grinder EKP001W (UA)
Esperanza EKP 002 (UA)
Rotex RTB410-W (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: занурювальний; Потужність: 750 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 600 мл; Насадки та ножі: ніж для...
Тип: стаціонарний; Потужність: 1200 Вт; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 2000 мл; Насадки та ножі: ніж для подрібнення; Додаткові ємності:...
Тип: стаціонарний; Потужність: 1200 Вт; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1500 мл; Насадки та ножі: ніж для подрібнення; Додаткові ємності:...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі:...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: ніж для подрібнення, насадка-віночок,...
Переглянуті товари
Тип роз'єму: 3 pin mini XLR; Спрямованість: кардіоїд; Чутливість мікрофона: 105 дБ; Частотний діапазон мікрофона: 40 - 20000 Гц; Колір чорний; Тип: динамічний; Країна виробництва:...
Матеріал корпусу: гума, тканина; Тип поверхні: control; Розміри: 310 х 240 х 3 мм; Колір: кольоровий;
Тип: Мідісістема; Потужність: 300 Вт; ЖК-дисплей: Ні; Підтримувані носії: USB; Відтворення форматів: MP3; Еквалайзер: Є; Інтерфейси: USB; Bluetooth; Мікрофонний вхід; AUX (3.5 мм);...
Тип: пиловий фільтр; Призначення: для вентилятора; Місце встановлення: 180 мм вентилятор; Матеріал корпусу: нейлон / (фільтр); ПВХ / (рамка, з магнітом); Колір: чорний;...
Топ продажів
Бренд: Graphite; Максимальна потужність, квт: 2,2; Номінальна потужність, квт: 2,0; Кількість фаз: 1; Частота струму, Гц: 50; Номінальна напруга, В: 230 V; Модель: 6.5HP; Тип двигуна:...