Джерело безперебійного живлення APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA)
Залишити відгук
Код товару: 220450
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA) APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA) Тип інтерактивний APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA) Тип монтажу звичайний APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA) Час роботи при повному навантаженні 1 хв APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA) Час роботи при половинному навантаженні 6.8 хв APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA) Час перемикання на батарею 6 мс APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА (UA) Вхідна напруга 1 фаза (220 В)
APC
APC
Тип: інтерактивний; Тип монтажу: звичайний; Час роботи при повному навантаженні: 1 хв; Час роботи при половинному навантаженні: 6.8 хв; Час перемикання на батарею: 6 мс; Вхід; Вхідна напруга: 1 фаза (220 В); Діапазон вхідної напруги: 140 - 300 В; Максимальний струм: 5 А
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Тип: Інтерактивний
Тип установки: Звичайний
Години роботи при повному навантаженні: 1 хв
Робочий час при половині навантаження: 6,8 хв
Перемикання часу на акумулятор: 6 мс
Вхідна напруга: 1 фаза (220 В)
Діапазон вхідної напруги: 140 - 300 В
Максимальний струм: 5 a
Обхід (включення безпосередньо): відсутній
Максимальна потужність виходу: 1200 wa
Ефективна вихідна потужність: 650 Вт
Максимальна ефективність: 97,3 %
Форма вихідного сигналу: як синусоїд (наближена)
Розетки з резервом: 4 ПК
Ємність акумулятора: 9 ах
Встановлені акумулятори: 1 ПК
Повний час зарядки: 480 хв
Холодний початок: Так
Запобіжник: автоматичний
Захист імпульсу: 273 j
Робоча температура: 0 - 40 ° C
Рівень шуму: 40 дБ
Розміри (VHSHHG): 190x140x390 мм
Вага: 7,5 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: SFX-L; Потужність: 1300 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Titanium; PFC модуль: активний; Підключення...
Бренд: Chieftec; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 850; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 850; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 70,8;...
Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Обсяг: 12 л; Колір: сірий;