Монітор AOC CU34V5CW/BK (UA)
Залишити відгук
Код товару: 267936
Є на складі
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC CU34V5CW/BK (UA)
AOC
AOC
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Максимальна роздільна здатність екрану: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (G 1мс (MPRT), Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, з вигнутим екраном, іграми
Діагональний дисплей: 34 "
Тип матриці: VA
Максимальна роздільна здатність екрана: 3440 x 1440
Оновлення екрана: 100 Гц
Коефіцієнт вечірок: 21
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матриця відповіді: 4 мс (GTG), 1 мс (MPRT)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології вдосконалення: без мерехтіння, низький синій світло
Інтерфейси та з'єднання: 1 x hdmi, 1 x neadphone, 1 x usb type-c, 4 x usb 3.2, 1 x displayport
Регулювання регулювання: регулювання висоти, регулювання нахилу, поворот монітора.
Налаштування нахилу: -3 ° ~ +21 °
Регулювання висоти, мм: 130
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 5 Вт
Вбудована веб-камера: Так
Особливості: Кенсінгтонський замок Nest, USB -концентратор
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Для програміста, Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24.1"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність:...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 42.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна...
Тип монітора: Для програміста, Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 40"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3440 x 1440;...
Тип монітора: Для програмування, Безрамковий, Для відеомонтажу, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Fast IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна...
Переглянуті товари
Напруга: 12 В; Ємність: 9 Ач; Сумісність: для ДБЖ з можливістю заміни АКБ; Призначення: для джерела безперебійного живлення, Країна виробництва: Китай
Уточнити наявність
Клас товару: для побутової техніки, домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 1200 Вт; Потужність, ВА: 2000...
Тип: Мідісістема; Потужність: 300 Вт; ЖК-дисплей: Ні; Підтримувані носії: USB; Відтворення форматів: MP3; Еквалайзер: Є; Інтерфейси: USB; Bluetooth; Мікрофонний вхід; AUX (3.5 мм);...