Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 274198
Є на складі
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (UA)
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (UA)
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (UA)
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (UA)
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (UA)
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (UA)
Asus
Asus
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 165 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість: 5 м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, з вигнутим екраном, іграми
Діагональний дисплей: 34 "
Тип матриці: VA
Роздільна здатність: 3440 x 1440
Оновлення екрана: 165 Гц
Коефіцієнт вечірок: 21
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Час відповіді матриці: 1 мс
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 797,2 мм
Висота видимої зони: 333,7 мм
Інтерфейси та з'єднання: 2 x hdmi, 2 x displayport, 3 x usb 3.0, 1 xNeadphone
Споживання електроенергії в робочому режимі: 35 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,3 Вт
Правила: поворотне обертання, регулювання нахилу, регулювання висоти
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 2 Вт
Особливості: Кенсінгтонський замок Nest, USB -концентратор
Розміри з підставкою: 809 x 546 x 274 мм
Розміри без стенду: 809 х 366 х 105 мм
Вага без упаковки: 9 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для програміста, Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення...
Тип монітора: Широкоформатний, Сенсорний; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін:...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440;...
Переглянуті товари
Новинка
Тип: звичайний; Обсяг: 1.7 л; Потужність 2400 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Нагрівальний елемент: прихований (диск); Захист від перегріву: є; Колір червоний;...