Монітор AOC CU34V5C/BK (UA)
Залишити відгук
Код товару: 267935
Є на складі
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC CU34V5C/BK (UA)
AOC
AOC
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Максимальна роздільна здатність екрану: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (MP Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, з вигнутим екраном, іграми
Діагональний дисплей: 34 "
Тип матриці: VA
Максимальна роздільна здатність екрана: 3440 x 1440
Оновлення екрана: 100 Гц
Коефіцієнт вечірок: 21
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (MPRT)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології вдосконалення: малюнок у картині, низько-синє світло, картина за картиною, без мерехтіння
Технології синхронізації: AMD Freesync
Інтерфейси та з'єднання: 4 x USB 3.2, 1 x Displayport, 1 x nadphone, 1 x usb type-c, 1 x hdmi
Споживання електроенергії в робочому режимі: 60 Вт
СпоживаєтьсяПотужність у режимі очікування: 0,5 Вт
Регулювання регулювання: регулювання висоти, регулювання нахилу, поворот монітора.
Налаштування нахилу: -3 ° ~ +21 °
Регулювання висоти, мм: 130
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 5 Вт
Особливості: Кенсінгтонський замок Nest, USB -концентратор
Розміри з підставкою: 808 х 527,3 х 250 мм
Розміри без стенду: 808 x 365,3 x 99,9 мм
Вага без упаковки: 9,34 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Для програміста, Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24.1"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність:...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 42.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна...
Тип монітора: Для програміста, Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 40"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3440 x 1440;...
Тип монітора: Для програмування, Безрамковий, Для відеомонтажу, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Fast IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна...