Монітор AOC C27G4ZXE (UA)
Залишити відгук
Код товару: 322097
Уточнити наявність
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC C27G4ZXE (UA)
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Екранна діагональ, дюйм: 27
Тип РК -матриці: Швидкий VA
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, бали: 1920x1080
Крок точки, мм: 0,31
Час реакції, MS: 1 (GTG) / 0,3 (MPRT)
Тип системи підсвічування: wled
Максимальна яскравість, CD/M?: 300
HDR: Так
Колірна гамма SRGB, %: 125,7
Кольорова гама DCI-P3, %: 92.4
Скріншот: антирефлектив
Вигнутий екран: Так
Частота оновлення, Гц: 280
DisplayPort: Так
HDMI: + (2x)
Засоби мультимедіа: аудіовинук
Адаптивна синхронізація: Адаптивна синхронізація
Flickker: Так
Споживання електроенергії, W: 30
Моніторинг типу живлення: побудований -in
Розміри, мм: 611.5x457.0x177.0
Вага, кг: 4,97
Підтримка vesa furining: + (VESA 100)
Примітки: Низький синій світло, зір, відбиття FPS, освітлення темних ділянок
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 42.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна...
Товар очікується
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Товар очікується
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Топ продажів
Потужність: 700 Вт; Максимальна вага випічки: 1000 г; Вибір розміру хліба: є; Вибір кольору скоринки: є; Варіанти кольору скоринки: світла, середня; Форма для випічки...
Тип пристрою: монітор; Діагональ екрану: 49"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 32:9; Тип матриці: IPS / Black; Вигнутий екран: є; Рекомендована роздільна...