Монітор AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
Залишити відгук
Код товару: 324450
Є на складі
AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
AOC C27G4ZXU (C27G4ZXU) EU
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, швидкий WA
Тип екрана: зігнутий
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 280 Гц
Відображення кольорового простору: DCI-P3
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (GTG); 0,3 мс (MPRT)
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.; Вихід з повені - 1 шт.; USB 3.2 Gen.1 - 4 PCS.
Динаміка: Так
Динамічна потужність: 2 х 2 Вт
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 21 Garts (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 30 Вт
Споживання енергії в спокої: <0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 611,5 мм
Висота (з підставкою): 396 мм
Глибина (з основою): 227 мм
Вага: 6 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип пристрою: монітор; Призначення: для дому та офісу; Діагональ екрану: 15.6"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: OLED; Рекомендована...
Топ продажів
Переглянуті товари
Модель: Kamvas Pro 16 Plus 4K; Діагональ екрану: 15.6 "; Співвідношення сторін: 16: 9; Тип матриці: IPS; Розширення екрану: 3840 x 2160; Дозвіл: 5080 lpi; Робоча поверхня: 345 x 194 мм;...