Монітор LG UltraGear 27GS75Q-B (27GS75Q-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 324455
Є на складі
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 180 Гц
Дисплей кольору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Freesync ™; NVIDIA® G-SYNC®
Розмір плям: 0,233 х 0,233 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.; Вихід з навушників - 1 ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Ні
Сила динаміків: Ні
ОбертовийЕкран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 90 мм
Налаштування коригування: Так
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 29 Вт
Споживання енергії в спокої: <0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 613,5 мм
Висота (з підставкою): 577 мм
Глибина (з основою): 253 мм
Вага: 6 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип пристрою: монітор; Призначення: для дому та офісу; Діагональ екрану: 15.6"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: OLED; Рекомендована...