Акустична система Anker SoundCore Boom 3i Brown (D5100080) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 360751
Є на складі
ANKER
ANKER
Ремонт
Основні
Формат 1.0
Тип Портативні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Установка: універсальна
Підключення: бездротове
Кількість каналів: 1
Потужність колонок, Вт: 50
Мінімальні частоти відтворення, Гц: 56
Вхідний опір, Ом: 4
Bluetooth: 5.3
USB: 1 Х USB-C
Пиловологозахищений корпус: IP68
Світлодіодне підсвічування: RGB
Живлення: акумулятор
Автономність, год: 16
Матеріал корпусу: пластик
Вага (портативна колонка), кг: 0.83
Колір: коричневий
Комплектація: Колонка • кабель USB-C - USB-C • ремінь через плече • затиск • документація
Є на складі
; Підключення: бездротове; Установка: поличне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Розпродаж
Вид: Портативна акустична система; Частотний діапазон: 110 - 20000; Потужність: 4.2 Вт; Додатково: Захист IP67; Технологія JBL Pro Sound; Вбудована петля для зручного перенесення;...
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Тип: портативні колонки; Підключення: провідне, бездротове; Установка: підлогова; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Формат акустики: 2.0 / інтерфейси: RCA, Bluetooth, AUX / Харчування: від Мережі / Матеріал корпусу: Алюміній, вінілл, пластик / Вихідна потужність: 100 Вт / Діапазон частот: 30 Гц - 20...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
772
Також вас можуть зацікавити
; Встановлення: підлогове; Кількість каналів: 2.0; Інтерфейси: USB; Роз'єми: mini Jack 3.5 mm; Потужність колонок, Вт: 6; Матеріал корпусу: пластик; Вага: 0.4 кг; Колір: білий;
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: 80 Вт; Потужність: 51 - 100 Вт; Частотний діапазон: 45 - 22 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Матеріал...
; Кількість смуг: 1; Інтерфейси: USB, microUSB, Micro SD; Роз'єми: mini Jack 3.5 mm, AUX; Потужність колонок, Вт: 16; Живлення: акумулятор; Час роботи від акумулятора, год.: 10; Матеріал...
Кількість смуг: 1; Інтерфейси: USB, Micro SD, USB-C; Роз'єми: mini Jack 3.5 mm, Антенний вхід; Потужність колонок, Вт: 7; Живлення: акумулятор; Час роботи від акумулятора, год.: 9;...
; Кількість смуг: 1; Інтерфейси: USB, Micro SD, USB-C; Роз'єми: mini Jack 3.5 mm, AUX; Потужність колонок, Вт: 5; Живлення: акумулятор; Час роботи від акумулятора, год.: 6; Колір: чорний;
Переглянуті товари
; Форма годинників: круглі; Операційна система: пропрієтарна; Сумісна ОС: iOS, Android; Інтерфейси підключення: Bluetooth, ANT+; Діагональ дисплея: 0.9"; Тип матриці: Transflective MIP;...