AGN AGN100-690T (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344482
Є на складі
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN AGN100-690T (UA)
AGN
AGN
; Тип: нахилений; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 1; Мінімальна підтримувана діагональ: 43"; Максимальна підтримувана діагональ: 100"; VESA: 850 x 400, 500 x 300, 300 x 400, 100 x 200, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 400 x 600, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 600 x 600, 700 x 400, 800 x 400, 800 x 500, 800 x 600, 900 x 600; Максимальне навантаження: 75 кг; Кут нахилу: -10°~+5°; Відстань...
Ремонт
Купити AGN AGN100-690T (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 900х600
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Тип: нахилений
Варіанти встановлення: на стіну
Кількість ступенів свободи: 1
Мінімальна підтримувана діагональ: 43"
Максимальна підтримувана діагональ: 100"
Максимальне навантаження: 75 кг
Кут нахилу: -10°~+5°
Відстань від стіни: 85 мм
Матеріал корпусу: метал
Розміри: 938 x 625 x 85 мм
Вага: 3.4 кг
Колір: червоний
Є на складі
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Розпродаж
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...