Корпус AeroCool Hexform-G-BK-v2 (ACCS-PV38033.11) Чорний без БП
Код товару: 343409
Уточнити наявність
- Розділ: Корпуси для пк
- Дивитися інші: Корпуси для пк AeroCool
- Гарантія на товар: 24 місяці
Типорозмір: Mini-Tower; Форм-фактор материнської плати: MicroATX/Mini-ITX; Товщина металу: 0.5 мм; Слоти карт розширення: 4; USB 2.0: 2; Аудіо роз'єми: 2; Потужність блоку живлення: без блоку живлення; Розміри корпусу: 207.5 х 377 х 358 мм; Спосіб встановлення: вертикальний; USB 3.х: 1
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Корпуси для пк
🏆 Які Корпуси для пк найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Корпуси для пк:
💲 Ціни на Корпуси для пк. Скільки коштують Корпуси для пк?
💻 Де купити Корпуси для пк у Львові?
🔥 Корпуси для пк які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Корпуси для пк:
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX; Слоти карт розширення: 7; Потужність блоку живлення без блоку живлення; Розміри корпусу: 190 х 450 х 380 мм; USB...
Напруга: 12 В; Ємність: 65 Ач; Призначення: для джерела безперебійного живлення, Розмір: 350x180x167мм; Вага: 20 кг;
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: SFX; Потужність сумарна, Вт: 300; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 20 (сумарний 12V); -12V: 0,5; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin; Тип роз'єму...