Адаптер PoE Ubiquiti POE-24-12W-G (UA)
Залишити відгук
Код товару: 65792
Є на складі
Новинка
Ubiquiti
Ubiquiti
Виробник: Ubiquiti; Модель: POE-24-12W-G; Артикул: POE-24-12W-G; Швидкість передачі даних: 10/100/1000 Мбіт / с; Конектор: RJ-45; Вхід: 0.3 A 120 В, 0.2 A, 230 В; Вихід: 24V; Вага: 113 г; Країна виробництва: Китай
Детальніше про товар
856
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Модель: POE-24-12W-G
Артикул: POE-24-12W-G
Конектор : RJ-45
Вхід: 0.3 A 120 В, 0.2 A, 230 В
Вихід: 24V
Вага: 113 г
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Клас товару Адаптери PoE
Всі характеристики
Модель: POE-24-12W-G.
Стаття: POE-24-12W-G.
Роз'єм: RJ-45
Вхід: 0,3 A 120 V, 0,2 A, 230 В
Вихід: 24В