Ноутбук Acer Nitro 16 AI Ryzen AI 9-365/16GB/1TB RTX5070Ti (AN16-61 || NH.U04EP.001)
Залишити відгук
Код товару: 359423
Є на складі
Acer
Acer
Процесор: AMD Ryzen™ AI 9 365 (10 ядер, 20 потоків, 2,00–5,00 ГГц, кеш 34 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1600 (WQXGA); Частота оновлення екрану: 180 Гц
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Acer Nitro
Розпродаж
Є на складі
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Розширення екрану 2560x1600
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 10
Процесор AMD Ryzen AI
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5070
Об'єм пам'яті відеокарти 12 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: AMD Ryzen™ AI 9 365 (10 ядер, 20 потоків, 2,00–5,00 ГГц, кеш 34 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц)
Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Немає
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 2560 x 1600 (WQXGA)
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5070Ti; AMD Radeon™ 880M
Максимальна потужність відеокарти (TGP): 115 Вт
Пам'ять відеокарти: 12 ГБ GDDR7
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудовані мікрофони
Веб-камера: Full HD
Підключення: LAN 2,5 Гбіт/с; Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.0
Тип акумулятора: Літій-іонний
Ємність акумулятора: 90 Вт·год
Основний колір: Чорний
Сканер відбитків пальців: Немає
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Багатоколірна
Операційна система: Ні
Блок живлення: 230 Вт
Висота: 24,2 мм
Ширина: 357 мм
Глибина: 275 мм
Вага: 2,41 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...