Блок живлення 2E Master Power 850W (2E-MP850-120APFC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 360659
Уточнити наявність
2E
2E
Бренд: 2E; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 850; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 849.6; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 70.8; -12V: 0,3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX
Потужність сумарна, Вт: 850
Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100
Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 849.6
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 70.8
-12V: 0,3
+5Vsb: 3
Кількість роз'ємів підключення до материнської плати 24pin: 1
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
Кількість 6+2pin, 8pin для відеокарти: 4
Кількість Molex: 3
Кількість SATA: 5
Захист від перевантаження по потужності (OPP): є
Захист від перенапруги (OVP): є
Захист від перевантаження по струму (OCP): є
Захист від короткого замикання (SCP): є
Захист від зниженого напруги (UVP): є
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS
ККД (%): 80
Модульність: немодульний
Розмір вентилятора, мм: 120
Розміри, мм: 140x150x86
Колір: чорний
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Топ продажів
Весь переглянутий товар - 33 шт