2E Кокбу (2E2GEN800.50.100) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 276075
Є на складі
2E
2E
Призначення: для телевізора; Тип: поворотний; Варіанти встановлення: на стіну; Мінімальна діагональ, що підтримується: 43"; Максимальна діагональ, що підтримується: 80"; VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400; Максимальне навантаження: 50 кг; Матеріал корпусу: сталь; Кількість екранів, що встановлюються: 1; Особливості: система прокладання кабелів
Ремонт
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 800x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Призначення: для телебачення
Тип: ротаційний
Параметри встановлення: На стіні
Мінімально підтримується діагональ: 43 "
Максимально підтримується діагональ: 80 "
VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400
Максимальне навантаження: 50 кг
Матеріал корпусу: Стал
Кількість встановлених екранів: 1
Особливості: Система прокладання кабелю
Розміри: 885 x 430 x 1015
Є на складі
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Розпродаж
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь