2E HI3500, 3500W (2E-HI3500) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 287796
Уточнити наявність
2E
2E
Тип: Автономний інвертор; Призначення: Для дому; Потужність: 3500 В·А; Вхід: 156 ~ 294 VAC, 50/60Hz/(режим мережі); 0 ~ 264VAC/(режим байпасу); 24V x DC; Вихід: 220/230/240VAC ± 5%/(діапазон 182 ~ 253В); Перевантажувальна здатність: 10 сек -150%/(перехід у режим байпасу); 60 с -125% / (режим мережі); 120 с -110% / (режим мережі); 60 с -110% / (режим байпасу); 10 с -125% / (режим байпасу); 5 сек -150%/(відключення); Макс. струм ЗУ: 60 A (за замовчуванням 20А,...
Ремонт
Тип Автономний
Наявність 220В на виході Так
Всі характеристики
Тип: Автономний інвертор
Призначення: для дому
Потужність: 3500 V · a
Вхід: 156 ~ 294 Ваку, 50 /60 Гц /(режим Мерецжі); 0 ~ 264VAC /(режим BYPASA); 24В х постійний струм
Вихід: 220/230/240VAC ± 5%/(Diapazon 182 ~ 253V)
Макс. TOK VAS: 60 A (для Throp 20A, встановлений у Diapazoni 5-60A, CROC регулює 5а)
Робоча вологість: 93%
Захист від перегріву: є
Захист від скидів: є
Час перемикання: 15 мс
Колір: Чорний
Розміри (SHHVHGG): 302x209x479
Вага: 36 кг
Ширина: 360 мм
Висота: 300 мм
Довжина: 580 мм