Блок живлення 1stPlayer PS-500BS (C1-BS-500-BK-EU) 500W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 368243
Є на складі
Блок живлення 1stPlayer PS-500BS (C1-BS-500-BK-EU) 500W (UA) 1stPlayer PS-500BS (C1-BS-500-BK-EU) 500W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
+5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 41А; +12V2: немає; +12V3: немає; +12V4: немає; +5Vsb: 2.5А; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 1; 4-pin CPU: немає
Детальніше про товар
999
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
1st Player PS-500BS – універсальний та надійний блок живлення потужністю 500 Вт, що відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. У елементній базі блоку живлення застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність та ефективність з тихою роботою – найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за відмінною ціною.
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 41А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 1
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 6
Molex: 2
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): немає
Довжина кабеля: MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 450 + 150 мм; Molex + SATA - 450 + 150 + 150 мм; SATA + Molex - 450 + 150 мм
Модульне підключення: немає
Наявність підсвічування: без підсвічування
Габарити: 140х150х86 мм
Вага: 2.3 кг
Колір: чорний
ККД: 85%
PFC (Power Factor Correction): активний
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: 27.5 дБ
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
OCP (захист від перевантаження за струмом): немає
OTP (захист від перегріву): немає
SIP (захист від стрибків струму та напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
Форм-фактор: ATX
Потужність: 500 Вт
Стандарт 80 Plus: немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24+8 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 41А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 1
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 6
Molex: 2
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): немає
Модульне підключення: немає
Наявність підсвітки: без підсвітки
Габарити: 140х150х86 мм
Вага: 2.3 кг
Колір: чорний
ККД: 85%
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: 27.5 дБ
Форм-фактор: ATX
Потужність: 500 Вт
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...