Блок живлення Zalman ZM500-GV2SE (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347128
Є на складі
Блок живлення Zalman ZM500-GV2SE (UA) Zalman ZM500-GV2SE (UA) Zalman ZM500-GV2SE (UA)
Zalman ZM500-GV2SE (UA)
Zalman ZM500-GV2SE (UA)
Zalman ZM500-GV2SE (UA)
Zalman
Zalman
Бренд: Zalman; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 110; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 500; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 41,66; -12V: 0,5; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 24+8+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX, EPS
Мощність сумарна, Вт: 500
Мощність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 110
Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 500
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 41,66
-12V: 0,5
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4pin, 1x8pin
Molex: 3
SATA: 6
FDD: 1
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 2x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): активна
ККД (%): 88
Стандарт ATX12V: 2.52
Розміри, мм: 86 x 150 x 140
Вентилятор, мм: 120
Примітки: гідродинамічний підшипник
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...