Блок живлення Zalman Teramax II SE (1000W) (ZM1000-TMX2SE) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348436
Уточнити наявність
Блок живлення Zalman Teramax II SE (1000W) (ZM1000-TMX2SE) (UA) Zalman Teramax II SE (1000W) (ZM1000-TMX2SE) (UA)
Zalman
Zalman
Тип: для ПК; Потужність: 1000 Вт; Форм-фактор: ATX /Ver.3.1; Тип PFC: активна; Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентилятора: 120 мм FDB; ККД: 90 % Max, 115VAC, Typical Load; Сертифікат 80 PLUS: gold; Вхідна напруга: 100 В -240 В; Вхідний струм: 12 А -6 А
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Тип: для ПК
Потужність: 1000 Вт
Форм-фактор: ATX /Ver.3.1
Тип PFC: активна
Кількість вентиляторів: 1
Діаметр вентилятора: 120 мм FDB
ККД: 90 % Max, 115VAC, Typical Load
Сертифікат 80 PLUS: gold
Вхідна напруга: 100 В -240 В
Вхідний струм: 12 А -6 А
Комбіноване навантаження: 3,3V 20A; +5V 20A; +12V 83.33A, -12V 0.3A , +5VSB 3A
Модульна система підключення: є
Конектори: 1 x MB 24(20+4) Pin, 600+20мм; 2 x 8(4+4) Pin 700+20мм; 1 x (12+4) Pin 12VHPWR 600+20мм; 12 x SATA , (500мм+150мм+150мм+150мм+150мм)*3; 3 x Molex, 500+20мм; 4 x 8(6+2)*2 Pin PCI-E, 550+20мм +8(6+2)*1 Pin PCI-E, 550+20мм+8(6+2)*1 Pin PCI-E, 550+20мм
Сертифікати: CE; CB; cTUVus; EAC; ROHS; TUV
Габарити (ВхШхГ): 86 x 150 x 140 мм
Вага: 2.6 кг
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...