Блок живлення Zalman Gigamax 3 (750W) (ZM750-GV3) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 300017
Є на складі
Блок живлення Zalman Gigamax 3 (750W) (ZM750-GV3) (UA) Zalman Gigamax 3 (750W) (ZM750-GV3) (UA) Тип для ПК Zalman Gigamax 3 (750W) (ZM750-GV3) (UA) Потужність 750 Вт Zalman Gigamax 3 (750W) (ZM750-GV3) (UA) Форм-фактор ATX Zalman Gigamax 3 (750W) (ZM750-GV3) (UA) Тип PFC активна
Zalman
Zalman
Тип: для ПК; Потужність: 750 Вт; Форм-фактор: ATX; Тип PFC: активний; Діаметр вентилятора: 120 мм; Стандарт ATX 12В v.: 3.0; Захист від перенапруги: є; Захист від надлишкового струму: є; Захист від короткого замикання: є; Захист від перегріву: є
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Тип: для ПК
Сила: 750 Вт
Форм -фактор: ATX
Тип PFC: Активний
Діаметр вентилятора: 120 мм
ATX 12B Standard v.: 3.0
Захист перенапруги: Є
Захист від зайвого струму: є
Захист короткого замикання: Є
Захист від перегріву: є
Ефективність: 88 %
Сертифікат 80 плюс: бронза
Вхідна напруга: 220-240 V
Вхідний струм: 6 a
Середній час неперевершеної роботи: 100 тисяч годин
Потужність MB/CPU: 20+4 PIN
PCI-E 8PIN: 4 PC (6+2 PIN)
МБ: 1 мм
Колір корпусу: Чорний
Розміри (VHSHHHG): 86x150x140 мм
Робоча температура: 10-40 ° C
Вага: 1,7 кг
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...