Vinga TM32-1151
Залишити відгук
Код товару: 38086
Є на складі
Vinga TM32-1151
Vinga TM32-1151
Vinga
Vinga
Тип: поворотний; Кількість ступенів свободи: 2; Мінімальна підтримувана діагональ: 10 "; Максимальна підтримувана діагональ: 24"; Підтримуваний стандарт VESA: 75 x 75, 100 х 75, 100 x 100; Максимальне навантаження: 15 кг; Кут нахилу / повороту: 0/180; Відстань від стіни: 39-345 мм; Матеріал корпусу: метал; Комплектація: інструкція, елементи кріплення
Детальніше про товар
594
Ремонт
Купити Vinga TM32-1151
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип: поворотний
Кількість ступенів свободи: 2
Мінімальна підтримувана діагональ: 10 "
Максимальна підтримувана діагональ: 24"
Підтримуваний стандарт VESA: 75 x 75, 100 х 75, 100 x 100
Максимальне навантаження: 15 кг
Матеріал: метал
Комплектація: інструкція, кріпильні елементи
Колір: чорний
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 100x100
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Фіксоване
Всі характеристики
Тип: ротаційний
Кількість ступенів свободи: 2
Підтримується стандарт VESA: 75 x 75, 100 x 75, 100 x 100
Матеріал корпусу: Метал
Короткий зміст: Інструкції, кріплення
Колір: Чорний
Країна виробництва: Китай
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...