Vinga TD32-1151-L (UA)
Залишити відгук
Код товару: 303340
Уточнити наявність
Vinga TD32-1151-L (UA)
Vinga TD32-1151-L (UA)
Vinga TD32-1151-L (UA)
Vinga TD32-1151-L (UA)
Vinga TD32-1151-L (UA)
Vinga TD32-1151-L (UA)
Vinga
Vinga
Призначення: монітор; Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіл; Мінімальна діагональ, що підтримується: 10"; Максимальна діагональ, що підтримується: 32"; VESA: 75 х 75, 100 х 100; Максимальне навантаження: 10 кг; Кут нахилу: -45 ° ~ + 90 °; Кут повороту: 360 °; Кут обертання: ±180°
Ремонт
Купити Vinga TD32-1151-L (UA)
Параметри встановлення: на таблиці
Мінімально підтримується діагональ: 10 "
Максимально підтримується діагональ: 32 "
Кут повороту: 360 °
Кут обертання: ± 180 °
Матеріал корпусу: Метал
Кількість встановлених екранів: 1
Короткий зміст: кронштейн, кріплення, інструкції, упаковка
Колір: Чорний
Є на складі
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Розпродаж
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір: