Vinga TD30-1051 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 303334
Є на складі
Vinga TD30-1051 (UA)
Vinga TD30-1051 (UA)
Vinga TD30-1051 (UA)
Vinga TD30-1051 (UA)
Vinga TD30-1051 (UA)
Vinga TD30-1051 (UA)
Vinga
Vinga
Призначення: монітор; Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіл; Мінімальна діагональ, що підтримується: 10"; Максимальна діагональ, що підтримується: 32"; VESA: 75 х 75, 100 х 100; Максимальне навантаження: 10 кг; Кут нахилу: ±45°; Кут повороту: 180 °; Кут обертання: 360
Детальніше про товар
934
Ремонт
Купити Vinga TD30-1051 (UA)
Основні
Тип кріплення Кріплення на стіл
Стандарт VESA 100x100
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Призначення: для монітора
Тип: обертовий лист
Параметри встановлення: на таблиці
Мінімально підтримується діагональ: 10 "
Максимально підтримується діагональ: 32 "
Кут нахилу: ± 45 °
Кут повороту: 180 °
Кут обертання: 360
Матеріал корпусу: Метал
Кількість встановлених екранів: 1
Короткий зміст: Інструкції, кріплення
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Розпродаж
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...