Монітор Vinga 27S218-21B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 332642
Є на складі
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga 27S218-21B (UA)
Vinga
Vinga
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для програміста, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: ELED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG); 350 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Оновлення екрана: 180 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Елед
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології вдосконалення: HDR 10, низький синій світло, без мерехтіння, SRGB 100%
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Інтерфейси та з'єднання: 1 x USB Type-A (вихід), 1 X DisplayPort, 1 X Neadphone, 1 X HDMI
Споживання електроенергії в робочому режимі: 48 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,3 Вт
Положення:Налаштування висоти, регулювання нахилу, обертовий екран (поворот), монітор
Налаштування нахилу: -5 ° ~ 18 °
Регулювання висоти, мм: 130
Веса: 75x75 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 2 Вт
Особливості: USB для зарядних пристроїв, Кенсінгтонський замок гніздо
Розміри з підставкою: 620 x (450 ~ 580) x 220 мм
Розміри без стенду: 620 х 360 х 40 мм
Вага без упаковки: 5,4 кг
Вага упаковки: 6,8 кг
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 24.5"; Тип матриці: TN+film; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 400 Гц; Співвідношення сторін:...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота...
Тип монітора: Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 75 Гц; Співвідношення...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 21.45"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 75 Гц;...
Топ продажів
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц;...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц;...
Переглянуті товари
Режими роботи: провідний маршрутизатор; Кількість LAN портів (RJ-45): 5; Вхідний інтерфейс: 10 / 100 / 1000BASE-T Ethernet (MDI / MDIX); Ширина: 90 мм; Висота: 115 мм;
Тип: занурювальний; Потужність: 1500 Вт; Місткість мірної склянки: 0.8 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1500 мл; Насадки та ножі: міксер,...
Модель: R-354B; Регулювання: нахил; поворот; Сумісність (макс. Діагональ): 42 "; Кут нахилу: -10 ° / + 3 °; Кути повороту: ± 180 °; Кількість ступенів свободи: 3; VESA: 200 x 200;...
Тип: поворотно-похилий; Мінімальна підтримувана діагональ: 15 "; Кількість ступенів свободи: 3; Максимальна підтримувана діагональ: 42"; Підтримуваний стандарт VESA: 75 x...