Монітор ViewSonic VX27G1-HD (766907032642) EU
Залишити відгук
Код товару: 343691
Є на складі
Viewsonic
Viewsonic
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрану: 27"; Матриця: Матова; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Розширення екрану: 1920 x 1080 (Full HD); Формат зображення: 16 x 9; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Відтворення колірного простору: AdobeRGB - 113%
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для гравців
Діагональ екрану: 27"
Матриця покриття: Матове
Тип матриці: LED, IPS-матриця
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Формат зображення: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Відтворення кольорового простору: AdobeRGB - 113%
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 мільйонів
HDR: HDR10
Час реакції: 1 мс
Технологія синхронізації: FreeSync™
Розмір плями: 0,311 х 0,311 мм
Статичний контраст: 1 000 x 1
Динамічний контраст: 50 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 1.4 - 1 шт.; HDMI 2.0 - 2 шт.; Вихід на навушники - 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Обертальний екран (PIVOT): немає
Регулювання висоти: немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Swivel): немає
Можливість кріплення на стіну - VESA: VESA-100x100 мм
Енергетичний клас: Е
Споживана потужність під час роботи: 29 дюймів
Споживана потужність в режимі очікування: <0,5 Вт
Колір: Чорний
У комплекті: кабель живлення; Зарядний пристрій; кабель DisplayPort
Ширина: 615 мм
Висота (з підставкою): 454 мм
Глибина (з підставкою): 201 мм
Вага: 3,5 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 24"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор:...
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрану: 24"; Матриця: Матова; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...