Sony TWS WF-1000XM5 BT (WF1000XM5S.CE7) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 312014
Є на складі
Sony
Sony
Ремонт
Основні
Тип підключення Бездротові
Вид Навушники
Амбюшур Вакуумні
Підключення Bluetooth
Всі характеристики
Тип: бездротовий; Двадцять
Довжина кабелю/радіус дії: 10 м
Тип навушників: Внутрішня канал
Версія Bluetooth: 5.3
Мікрофон: Так
Активне зменшення шуму: так
Короткий зміст: кейс-акулятор; Кабель USB Type-C; Силіконові вкладиші
Особливості: Захист вологи /(IPX4); прийом дзвінка; Зниження шуму /(активне - ANC)
Технології: Скасування шуму AI; DSEE Extreme; 360 реальності аудіо
Години роботи: 8 годин (до 24 років до випадків Вікористані Чарген)
Час зарядки: 60 хв
Матеріал (голови/миски/вбрання): піна
Колір: срібло
Ширина: 100 мм
Висота: 90 мм
Довжина: 50 мм
Вага: 0,12 кг
Тип: геймерські (ігрові); Призначення: для телевізора, для ноутбука; Підключення: комбіноване; Конструкція: полноразмірні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм, Bluetooth,...
Тип: накладні навушники / Частотний діапазон: 20 Hz – 20 kHz / Гарнітура: Так / Акустика: закритого типу / Шумоприглушення: Так / Матеріал амбушюрів: штучна шкіра / Тип...
Розмір динаміків: 50 мм з неодимовим магнітом / Частотний діапазон: 20 Гц - 20 КГц / Чутливість: 105 дБ / Імпеданс: 16 Ом / Розміри: 182 х 127 х 222 мм / Частотний діапазон...