Satelit 15-32TILT100 (VESA100х100)
Залишити відгук
Код товару: 280099
Є на складі
Satelit 15-32TILT100 (VESA100х100) Satelit 15-32TILT100 (VESA100х100) Вид кронштейна похилий
Satelit
Satelit
Вид кронштейна: похилий; Діагональ, що рекомендується: 15" - 32"; Максимальний стандарт VESA: 100 х 100 мм; Стандарти VESA: 75х75 мм; 100х100 мм; Допустиме навантаження: 25 кг; Відстань від стіни: 36 мм; Кут нахилу: +3/-12 °; Кут повороту: -; Колір чорний
Детальніше про товар
218
Ремонт
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 100x100
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Тип дужки: похилий
Рекомендована діагональ: 15 " - 32"
Максимальний стандарт VESA: 100х100 мм
Стандарти VESA: 75x75 мм, 100х100 мм
Допустиме навантаження: 25 кг
Відстань від стіни: 36 мм
Кут нахилу: +3/-12 °
Кут повороту: -
Колір: Чорний
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...