Монітор Samsung ViewFinity S8 S37D800EAUX S80D (LS37D800EAUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 384383
Є на складі
Samsung
Samsung
Ремонт
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс)
Розмір екрану: 37"
Покриття дисплея: Матовe
Тип дисплея: LED, VA
Тип екрана: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Розширення екрану: 3840 x 2160 (UHD 4K)
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Колірний простір: SRGB
Кількість кольорів на екрані: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10
Час відгуку: 5 мс
Вбудований калібратор: немає
Яскравість: 350 кд/м²
Статична контрастність: 3 000 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Живлення динаміків: немає застосовно
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (Висота): 120 мм
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): Так
Можливість настінного кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергоефективності: F; G [HDR]
Споживана потужність під час роботи: 35 Вт
Споживана потужність у режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Чорний
В комплекті: Кабель живлення; кабель HDMI; кабель USB 3.0
Ширина: 823 мм
Висота (з підставкою): 648 мм
Глибина (з підставкою): 250 мм
Вага: 8,8 кг
Кількість пікселів на дюйм: 119 PPI
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Тип матриці: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1440 (WQHD);...
Призначення продукту: Портативний; Розмір екрана: 15,6"; Покриття дисплея: Матовий; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 27"; Покриття дисплея: Матове; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...