Монітор Samsung ViewFinity S7 S27D700EAUX S70D (LS27D700EAUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 335341
Є на складі
Samsung
Samsung
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу)
Екранна діагональ: 27 дюймів
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 60 ​​Гц
Дисплей кольору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10
Час відповіді: 5 мс
Побудований -in калібратор: ні
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 1 PC.; DisplayPort 1.2 - 1 ПК.; Вихід з навушників - 1 ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Ні
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Ні
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 2 градуси (вперед/вниз); ~ 25 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії на роботі: 23 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 613 мм
Висота (з підставкою): 473 мм
Глибина (з основою): 180 мм
Вага: 5 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Діагональ 21.5" / Full HD (1920x1080) / Стандартний (16:9) / Тип матриці IPS / Час реакції 5 мс / Яскравість 600 кд / м2 / Інтерфейси HDMI, DisplayPort, USB x2 / Вбудовані динаміки 2 х 2 Вт / Можливість...
Основні характеристики; Діагональний дисплей: 21.5 "; тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрана: 60 ​​Гц; співвідношення сторін: 16: 9;...