Монітор Samsung ViewFinity S6 S27D600UAUX S60UD (LS27D600UAUXEN) ЄС
Залишити відгук
Код товару: 384384
Є на складі
Ремонт
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс)
Розмір екрана: 27"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Роздільна здатність екрана: 2560 x 1440 (WQHD)
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 100 Гц
Колірний охоплення: SRGB
Кількість кольорів на екрані: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10
Час відгуку: 5 мс
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: немає інформації
Яскравість: 350 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Живлення динаміків: не застосовується
Поворот екрана: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 120 мм
Регулювання нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~25 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): Так
Настінне кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергоефективності: E; G [HDR]
Робоче енергоспоживання: 20 Вт
Колір: Чорний
У комплекті: Короткий посібник користувача; Кабель живлення; Кабель DisplayPort; Підставка
Ширина: 613 мм
Висота (з підставкою): 556 мм
Глибина (з підставкою): 220 мм
Вага: 6,1 кг
Пікселів на дюйм: 109 PPI
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Тип матриці: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1440 (WQHD);...
Призначення продукту: Портативний; Розмір екрана: 15,6"; Покриття дисплея: Матовий; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 27"; Покриття дисплея: Матове; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...