Монітор Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF (LS27FG810SUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 341750
Є на складі
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту за призначенням: Для геймерів
Діагональ екрану: 27 дюймів
Матриця: матова
Тип матриці: QD-OLED
Тип екрана: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Формат зображення: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 240 Гц
Кількість відображуваних кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10+; Дисплей сертифікований HDR True Black 400
Час відгуку: 0,03 мс (GTG)
Вбудований калібратор: ні
Технологія синхронізації: FreeSync™ Premium Про
Яскравість: 250 кд/м²
Статичний контраст: 1 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: ні
Динаміки: ні
Потужність динаміків: ні
Обертальний екран (PIVOT): Так
Діапазон обертання (PIVOT): ~90 градусів (зліва); ~90 градусів (справа)
Регулювання по висоті: Так
Діапазон регулювання висоти (Висота): 120 мм
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~2 градуси (вперед/вниз); ~25 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): Так
Можливість кріплення на стіну - VESA: VESA 100 х 100 мм
Споживана потужність під час роботи: 45 Вт
Споживана потужність в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Чорний і сріблястий
Ширина: 612 мм
Висота (з підставкою): 554 мм
Глибина (з базою): 263 мм
Вага: 6,9 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розмір екрану, дюйм: 27,0 / Роздільна здатність екрану, пікс.: 1920x1080 / Тип матриці: IPS / Частота оновлення екрану: 120 Гц / Час реакції: 1 мс / Роз'єми: HDMI, VGA, Mini-jack (3.5 мм) / ...
Діагональ екрану: 21.45"; Роздільна здатність екрану: 1920x1080; Тип матриці: VA; Співвідношення сторін: 16:9; Час реакції: 1 мс; Кут огляду: 178° / 178°; Яскравість: 300 кд / м2;...