Монітор Samsung Odyssey G7 S37FG750EUX G75F (LS37FG750EUXEN) ЄС
Залишити відгук
Код товару: 358242
Є на складі
Samsung
Samsung
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 37"; Тип матриці: LED, VA; Тип екрану: Вигнутий; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 3840 x 2160 (UHD 4K); Співвідношення сторін: 16 x 9; Частота оновлення екрану: 165 Гц; Колірний простір: SRGB х 99%; Кількість відображуваних кольорів: 1,07 млрд
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 37
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 37"
Тип матриці: LED, VA
Тип екрану: Изогнутий
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 165 Гц
Колірний охват: SRGB х 99%
Відображувані кольори: 1,07 млрд
HDR: Дисплей сертифікований HDR 600
Час відгуку: 1 мс (GTG)
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: FreeSync™ Premium Pro
Яскравість: 350 кд/м²
Статична контрастність: 3 000 x 1
Кут огляду по горизонталі: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Живлення динаміків: немає
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (по висоті): 120 мм
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): Так
Варіанти настінного кріплення: VESA
Споживання енергії (в робочому режимі): 39 Вт
Споживання енергії (в режимі очікування): 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 816 мм
Висота (з підставкою): 674 мм
Глибина (з підставкою): 304 мм
Вага: 11,2 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: ігровий монітор / Діагональ: 27" / Роздільна здатність: 3840x2160 / Час відгуку (GtG): 1 мс / Частота зміни кадрів: 160 Гц / Глибина кольору: 1.07 млрд кольорів (8 біт + FRC) / ...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матове; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...