Монітор Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D (LS27DG702EUXDU) EU
Залишити відгук
Код товару: 334290
Є на складі
Samsung
Samsung
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів 144 Гц
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 144 Гц
Дисплей кольору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10+; Дисплей сертифікований HDR 400
Час відповіді: 1 мс (GTG)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: Premium Freesync ™
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка:Так
Потужність динаміки: 2 х 10 Вт
Екран, що обертається (Pivot): Так
Діапазон обертання (Pivot): ~ 92 градусів (ліворуч); ~ 92 градусів (праворуч)
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 120 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 2 градуси (вперед/вниз); ~ 25 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 78 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 613 мм
Висота (з підставкою): 553 мм
Глибина (з основою): 263 мм
Вага: 7 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 26.5"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Для дому та офісу, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрана: 144 Гц; ;...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 144 Гц;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: SS-IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...
Діагональ екрану: 27"; Роздільна здатність екрану: 5120х2880; Тип матриці: IPS; Співвідношення сторін: 16:9; Час реакції: 5 мс; Кут огляду: 178° / 178°; Яскравість: 400 кд / м2;...
Переглянуті товари
; Об'єм пам'яті: 32 ГБ; Кількість модулів у наборі: 1; Стандарти пам'яті: PC4-25600; Частота пам'яті: 3200 МГц; Таймінги: CL22; Напруга живлення: 1.2 В; Перевірка та корекція помилок...
Дисплей: 6.85" / Super Amoled (2688x1216 пікселів) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Elite + Adreno 830 / Оперативна пам'ять: 16 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - ні / Камера: 50+50+64Мп + фронт 16Мп / ...