Монітор LG 27US500-W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 334466
Є на складі
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG 27US500-W (UA)
LG
LG
Тип монітора: Для фотографа/дизайнера, Для дому та офісу, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 5мс (GtG); 300 кд/м2
Ремонт
Всі характеристики
Тип монітора: для фотографа/дизайнера, безкаркасного, для дому та офісу
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 3840 x 2160
Оновлення екрана: 60 ​​Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 5 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 1,07 мільярда
Технології вдосконалення: чорний стабілізатор, сейф Flick
Інтерфейси та з'єднання: 1 x Displayport, 2 x HDMI, 1 x Neadphone
Споживання електроенергії в робочому режимі: 25 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Коригування регулювання: коригування схильності
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Розміри з підставкою: 613,5 x 454,7 x 214,9 мм
Розміри без стенду: 613,5 х 363,5 х 45,4 мм
Вага без упаковки: 5,5 кг
Вага упаковки: 6,7 кг
Колір: Білий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрана: 144 Гц; ;...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 144 Гц;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: SS-IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...
Діагональ екрану: 27"; Роздільна здатність екрану: 5120х2880; Тип матриці: IPS; Співвідношення сторін: 16:9; Час реакції: 5 мс; Кут огляду: 178° / 178°; Яскравість: 400 кд / м2;...
Переглянуті товари
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор материнської плати: MicroATX / ITX; Товщина металу: 0,6 мм; Слоти карт розширення: 4; USB 2.0: 1; Аудіо роз'єми: 1; Потужність блоку живлення без блоку...
Форма бойлера: прямокутна; Тип установки: настінний; Установка: горизонтальна; Підводка: нижня; Тип управління: механічне; Потужність: 1200 Вт; Обсяг: 15 л; Кількість...
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...