Монітор Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Залишити відгук
Код товару: 372507
Уточнити наявність
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung LS27D804UAIXUA (UA)
Samsung
Samsung
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Діагональ екрану, дюймів: 27
Тип ЖК-матриці: IPS
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, точок: 3840x2160
Час реакції, мс: 5
Тип системи підсвітки: LED
Максимальна яскравість, кд/м²: 350
HDR: є
Колірна гамма sRGB, %: 99
Безрамкова конструкція: є
Частота оновлення, Гц: 60
Кількість DisplayPort: 1
Версія портів DisplayPort: 1.2
Кількість USB Type-C (DisplayPort Alt Mode): 1
Кількість HDMI: 1
Версія портів HDMI: 2.2
Аудіо вихід Jack 3.5 mm: є
Регулювання підставки по висоті (діапазон регулювання, мм): + (120)
Поворотний екран: є
Flicker-Free: є
Кількість USB Type-A 3.x: 3
Ethernet (RJ45): є
KVM-перемикач: є
Потужність Power Delivery зарядки, Вт: 90
Споживана потужність, Вт: 25
Тип блоку живлення монітора: вбудований
Розміри, мм: 612.9x556.6x220
Вага, кг: 6,1
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Колір корпусу: чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Є на складі
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття дисплея: Матовe; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Об'єм: 4 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 256 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Лінійка (Серія): WD Gold; Швидкість передачі: 267 МБ / с;
Вид кронштейна: похилий; Діагональ, що рекомендується: 42" - 63"; Максимальний стандарт VESA: 800 х 400 мм; Стандарти VESA: 400х400 мм; 600х400 мм; 800х400 мм; Допустиме навантаження: 45 кг;...