Монітор AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
Залишити відгук
Код товару: 372730
Є на складі
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC Q27G4SDR (Q27G4SDR) EU
AOC
AOC
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття дисплея: Матовe; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1440 (WQHD); Співвідношення сторін: 16 x 9; Частота оновлення екрану: 360 Гц; Відтворення кольорового простору: Adobe RGB - 98%; DCI-P3 - 99%; SRGB - 147%
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 26,5"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: QD-OLED
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 360 Гц
Кольоровий простір: Adobe RGB - 98%; DCI-P3 - 99%; SRGB - 147%
Кількість кольорів на дисплеї: 1,07 мільярда
HDR: Сертифікований HDR дисплей True Black 400
Час відгуку: 0,03 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync; сумісність з NVIDIA® G-SYNC®
Крок точки: 0,2292 × 0,2292 мм
Статична контрастність: 1 500 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (Висота): 130 мм
Регулювання нахилу: Так
Регулювання повороту: Так
Можливість настінного кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергоефективності: F; G [HDR]
Споживання енергії під час роботи: 25 Вт
Споживання енергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Чорний і червоний
Ширина: 609 мм
Висота (з підставкою): 407 мм
Глибина (з підставкою): 208 мм
Вага: 6,8 кг
Пікселів на дюйм: 111 PPI
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття дисплея: Матове; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 5120 x 2880; Частота оновлення екрану: 70 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка:...
Діагональ дисплея: 24.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 200 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 200 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 200 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Переглянуті товари
Бренд: GameMax; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: робоча станція; Потужність БП, Вт: немає; Розміщення: зверху; Кількість 5,25"...
Дисплей: 6.67" / Amoled (2400x1080 пікселів) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 695 5G + Adreno 619 / Оперативна пам'ять: 8 Гб / Вбудована пам'ять: 256 Гб / microSD - до 2 ТБ / Камера: 50+2Мп + фронт 16Мп / Батарея:...