Монітор Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Залишити відгук
Код товару: 300899
Є на складі
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung LS27CG550EIXCI (UA)
Samsung
Samsung
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 165 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (MPRT); 250 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, з вигнутим екраном, іграми
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: VA
Оновлення екрана: 165 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (MPRT)
Динамічний контраст: Мега
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології синхронізації: AMD Freesync Premium
Інтерфейси та з'єднання: 1 x Displayport, 1 x HDMI, 1 x nadphone
Споживання електроенергії в робочому режимі: 48 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Коригування регулювання: коригування схильності
Налаштування нахилу: -2 ° ~ +18 °
Веса: 75x75 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Особливості: Кенсінгтонський замок гніздо
Розміри з підставкою: 616,6 x 477,4 x 272,6 мм
Вага без упаковки: 4,5 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...